You are currently viewing Депутат Ярмолюк прокоментував стан спортмайданчиків у Полтаві

Депутат Ярмолюк прокоментував стан спортмайданчиків у Полтаві

73% громадян України не займаються фізичними вправами. Це катастрофічна цифра, яка має серйозні наслідки. Середня тривалість життя українців становить 63-66 років у чоловіків і 73-76 років у жінок. За цим показником ми посідаємо 115-те місце у світі. До всього – хвороби, пов’язані з малорухливим способом життя.

Одна з причин цієї проблеми – у дворах біля будинків немає спортивного обладнання. Адже не у всіх є час і кошти на індивідуальні тренування та спортивні зали. Тому вихід для всіх – займатися на безкоштовному обладнанні в шаговій доступності. Розв’язати цю проблему покликана Президентська програма Володимира Зеленського «Здорова Україна». Вона передбачає будівництво спортивного майданчика майже у кожному дворі. 10 тисяч майданчиків по всій країні. 500 – на Полтавщині.

У Полтаві я особисто провів низку зустрічей – інформував жителів, збирав підписи на підтримку Програми. Декілька спортивних майданчиків, як-от на Леваді, уже збудовані, десятки – у процесі. Наступного року процес продовжиться. 

Паралельно з цим виконую власну передвиборчу обіцянку «Спортивний майданчик у кожний двір» – власними ресурсами ми з командою встановлюємо спортивний інвентар у дворах.

Про це розповів в ефірі телеканалу PTV разом з Олександром Чукуренком, моїм добрим приятелем та людиною, що розвиває баскетбол у нашому місті.

Залишити відповідь