You are currently viewing Депутатський звіт Антона Ярмолюка за 2021 рік

Депутатський звіт Антона Ярмолюка за 2021 рік

Звіт депутата Полтавської міської ради Антона Ярмолюка за 2021 рік

Про себе: Антон Ярмолюк – депутат Полтавської міської ради, фракція “Слуга Народу”, будівельник, майстер спорту, голова Асоціації скандинавської ходьби Полтавської області.

Депутатська робота

У 2021 році взяв участь у 8 сесіях Полтавської міської ради. На них представляв інтереси полтавців і, зокрема, моїх виборців. Взяв участь у 4 постійних комісіях міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Виступав з трибуни міської ради на підтримку законів, ухвалених Верховною Радою.

Публічно виступав на сесіях на підтримку надважливих для країни законопроєктів про деолігархізацію та відкриття ринку землі, які були проголосовані Верховною Радою і стали вкрай необхідними Законами.

За час на посаді голови фракції “Слуги народу” в міській раді згуртував і консолідував депутатів, почав вибудовувати конструктивний діалог всередині фракції, що поклало початок об’єднання фракції.

Регулярно проводив зустрічі з моїми виборцями, мешканцями мого округу. Для зручності громадян, турбуючись про злагоджену комунікацію в час пандемії, запустив власний сайт. Завдяки цьому кожен полтавець, не виходячи з дому, може надіслати мені особисте чи колективне звернення, позначити проблему на інтерактивній мапі.

Громадська та публічна діяльність

Провів понад 10 зустрічей у дворах на підтримку Програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна». Стикнувся з тим, що більшість жителів не знали або не розуміли ідеї, не були залучені в проєкт. Почав знайомити людей з президентськими програмами та перевагами від їх реалізації на місцях.

Активно агітував за встановлення багатофункціональних спортивних майданчиків за програмою Президента, разом з громадою ми шукали оптимальні місця для розміщення обладнання.

Запустив заняття зі скандинавської ходьби на базі клубу Nordic walking Poltava для всіх верств населення у різних куточках міста (Корпусний парк, р-н Павленківського парку, р-н Сади-2 та ін.). За рік заняття відвідали понад 1000 полтавців. Це важливо, тому що ходьба дозволяє активно проводити дозвілля людей різного віку, зокрема й похилого, майже в усіх районах Полтави. Скандинавська ходьба для них – доступний вид фізичної активності без шкоди для здоров’я. Таким чином ми на практиці дбаємо про здоров’я нації. Регулярно члени клубу скандинавської ходьби долучаються до марафонів у Києві, брали участь у трейлі в с. Буланове під Полтавою, на Дні Європи.

Посприяв тому, що 8 полтавців, членів клубу Nording walking Poltava, пройшли стажування на базі Української Асоціації скандинавської ходьби та стали сертифікованими інструкторами зі скандинавської ходьби. Кожен з них може проводити заняття з максимальною користю для здоров’я жителів нашої громади.

Власним коштом і силами своєї команди встановив 4 комплекти спортивного обладнання у дворах Полтави, в яких до того не було жодних знарядь для активного дозвілля жителів.

Ініціював виділення премії срібному призеру Олімпійських Ігор в Токіо Олександру Хижняку та його батьку-тренеру по 500 тис. грн кожному. Власними коштами встановив 8 білбордів з привітаннями від імені нашої громади.

Наразі опікуюсь відкриттям при ДЮСШ нового відділення з боротьби дзюдо, щоб нинішня секція, яка складається з майже 100 спортсменів, мала змогу як ДЮСШ брати участь у змаганнях, виконувати розрядні нормативи та готувати кандидатів до збірної України.

Отримав підтримку від тренерів нашого міста та погодження від Федерації боксу України на відкриття федерації боксу в Полтаві. Маючи потужну підтримку спорту зі сторони Полтавської ОДА, маю амбітні плани з розвитку боксу та спортивної інфраструктури.

Залишити відповідь