You are currently viewing Дали новий поштовх для розвитку дзюдо в Полтаві

Дали новий поштовх для розвитку дзюдо в Полтаві

02.02.2022

На комісії міської ради порушив питання про створення відділення дзюдо на базі комунального ДЮСШ “Полтава” та виокремлення у бюджеті коштів на зарплату для тренерів нашої молоді. Питання знайшло відгук – 9 із 10 членів комісії підтримали нашу ініціативу. Це – важливий крок, який в майбутньому, переконаний, принесе великі спортивні результати і залучить до спорту тисячі хлопців і дівчат. А тепер по черзі.

Ви знали, що Полтава має великий тренерський досвід і потенціал із дзюдо? Що саме полтавець був тренером жіночої збірної України з дзюдо, їздив з нею на Олімпіаду в Лондон у 2012 р. А те, що у місті немає жодного комунального закладу, де був би представлений цей вид спорту?

Ситуація така: є громадська організація “Федерація дзюдо м. Полтави”, є дипломовані спеціалісти – фахові тренери. Перелічу їх: Суха Ольга, Пилипенко Дмитро, Лоза Микола, Пилипенко В’ячеслав та інші. Зараз вони тренують близько 100 дітей, які показують високі результати та вже мають нагороди міжнародного рівня.

Я підтримав звернення тренерів Федерації та порушив це питання перед депутатами, членами комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики тощо.

Результат: члени комісії (9 із 10) підтримали створення відділення дзюдо на базі комунального ДЮСШ. Більше того, вони “за” знайти в бюджеті кошти на зарплату для роботи 4 тренерів. Щоб відділення існувало не лише на папері, а реально. Щоб наші діти могли безкоштовно відвідувати секцію дзюдо – корисного і видовищного спорту, що включений до Олімпійської програми. До слова, я сам починав займатися спортом з дзюдо. Батько привів мене на секцію у 6 років. Далі був бокс, роки тренерської діяльності та керівництва ДЮСШ. Тому зараз як депутат Полтавської міської ради роблю все можливе для підтримки та розвитку цих видів спорту та загалом здорового способу життя у нашому місті.

Переконаний, спільними зусиллями депутатів усіх фракцій невдовзі матимемо результат. Про нього повідомлю.

Окреме дякую керівництву Полтавської облдержадміністрації, Дмитру Луніну за підтримку спорту на обласному рівні . В його особі маємо як зацікавленість у зростанні рівня спорту, так і досвід успішної реалізації спортивних об’єктів за Програмою Президента “Велике будівництво”. Це все в комплексі дасть нашим дітям можливості реалізуватися в спорті, вести здоровий спосіб життя, проводити своє дозвілля активно. А це – фундамент здорової нації.

Залишити відповідь